Szanowni Klubowicze,
Karty Klubu Prenumeratora, które straciły ważność, są nadal aktywne
(do czasu wymiany na nowe).

Warunkiem utrzymania aktywności jest opłacenia prenumeraty na bieżący rok.

Nowy partner Klubu Prenumeratora

We wrześniu powitaliśmy w gronie partnerów Klubu Prenumeratora firmę Outdoor Jurczak-Pieniążek, która jest właścicielem sklepu internetowego www.dolasu.pl. Dzięki temu teraz klienci „Jedności Łowieckiej” – posiadacze karty „Łowcy” – będą mogli dokonywać zakupów produktów oferowanych przez Outdoor po promocyjnych cenach.


Oto lista produktów oferowanych ze specjalną zniżką dla posiadaczy Karty Łowcy:

Zestaw PRO
Zestaw odzieży myśliwskiej, 5% rabatu


Lornetka Alpen Apex 10x50 - 5% rabatu


Lornetka Alpen Apex 8.5x50 - 5% rabatu


Lornetka Alpen Teton 8x42 - 5% rabatu


Lornetka Alpen
PRO 10x50
5% rabatu

Koszule SKOGEN
10% rabatu

Stołek Skandynawski Walkstool Standard 50 - 5% rabatu

Stołek Skandynawski Walkstool Standard 60 - 5% rabatu

Outdoor jest wyłącznym przedstawicielem fińskiej firmy JahtiJakt na rynek polski. Te znane szczególnie w Skandynawii, znakomitej jakości ubrania, buty i akcesoria dla myśliwych, szybko zyskały dużą popularność również wśród polskich myśliwych i leśników. Również w sklepie „Jedności Łowieckiej” cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

Sklep www.dolasu.pl oferuje również wysokiej jakości lornetki i lunety obserwacyjne znanej firmy amerykańskiej Alpen Optics (dostępne w „Jedności Łowieckiej”), których przedstawicielem na Polskę i Europę Wschodnią jest firma Outdoor Jurczak- Pieniążek. Lornetki uzyskały bardzo pozytywne opinie zarówno na rynku amerykańskim jak i w Polsce, między innymi podczas testów na profesjonalnym portalu optyczne.pl. Firma oferuje wieczystą gwarancję na oferowane produkty.

W ofercie sklepu www.dolasu.pl znajdują się również eleganckie koszule z motywami myśliwskimi niemieckich firm Orbis i Skogen, uniwersalne trójnożne stołki skandynawskie firmy Walkstool (dostępne w naszym sklepie), skarpety francuskiej firmy Rywan, buty znanej niemieckiej firmy Meindl.

Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej naszego partnera www.dolasu.pl.


 

Prestiżowa Karta Łowcy i wymierny zysk finansowy

Dla naszych najwierniejszych Czytelników, którzy zamówili – lub zamówią w przyszłości - „Łowca Polskiego” na rok z góry, uruchomiliśmy Klub Prenumeratorów. To drugi – obok istniejącego już Klubu Książki Myśliwskiej inicjatywa „Łowca Polskiego” mająca silniej związać naszych Czytelników z Redakcją i łowiectwem. Członkostwo w Klubie Prenumeratorów – poprzez posiadanie tzw. Karty Łowcy - otworzy myśliwym drogę do tańszych zakupów wielu interesujących produktów, w tym unikalnych serii „myśliwskich”.

 

Wypełnij wniosek o kartę
(wymaga Adobe Acrobat Reader)

   
 

Sprawdź towary w sklepie internetowym "Jedność Łowiecka" dostępne w specjalnych cenach dla posiadaczy "Karty Łowcy"

Myśliwi dobrze wiedzą, co oznacza lojalność, a także przywiązanie do własnej łowieckiej tożsamości – i odrębności. Kultywowana przez stulecia, nie tylko w Polsce, kultura myśliwska ma rozmaite poziomy. Obok wielkich spraw oznacza także skłonność myśliwych do podobnego sposobu ubierania się, zamiłowanie do podobnych pasji pozamyśliwskich, chęć wyróżniania się i postawą w życiu, i przynależnością do ekskluzywnego „klubu łowców”, i posiadaniem rzeczy wyprodukowanych specjalnie dla nas – myśliwych.

Redakcja „Łowca Polskiego”, podobnie jak liczne środowiska łowieckie, widzi w tym wielką wartość. Warto, aby myśliwi – na różne sposoby – byli grupa wyjątkową i mieli świadomość swojej elitarności. Warto, by mieli nie tylko wspólną łowiecką pasję, własne zasady etyczne, uzupełniające ogólnoludzki system wartości, ale także własne standardy życia, własne produkty i symbole, wyróżniające nas spośród innych.

Budować poczucie wspólnoty

Równocześnie, jako pismo myśliwych, chcemy wieloma sposobami wiązać z „Łowcem Polskim”, jak największą liczbę członków PZŁ. Jesteśmy nie tylko oficjalnym organem naszego Zrzeszenia. Jesteśmy miesięcznikiem ze 108-letnią historią, w której zawsze propagowaliśmy nie tylko łowiectwo, ale także poczucie wspólnoty myśliwych.

W dzisiejszych czasach wzmacnia taką więź – z „Łowcem Polskim”, ale także z całą bracią myśliwską – także stałe prenumerowanie naszego pisma. Dla Redakcji „Łowca” rosnąca liczba tych myśliwych, którzy zamawiają nasz miesięcznik na rok z góry, to powód do dumy.

Właśnie dlatego – na bazie naszych najwierniejszych Czytelników-prenumeratorów naszego miesięcznika – postanowiliśmy założyć ekskluzywny Klub Prenumeratorów „Łowca Polskiego”. Członkostwo w nim, po wypełnieniu specjalnego zgłoszenia, którego formularz zamieszczamy obok, może otrzymać każdy z tych członków Polskiego Związku Łowieckiego i niezrzeszonych miłośników łowiectwa, kto wykupił (bądź wykupi w przyszłości) roczną prenumeratę naszego pisma. To zastrzeżenie – posiadanie rocznej prenumeraty „Łowca Polskiego” odróżnia Klub Prenumeratorów od Klubu Ksiązki Myśliwskiej, w którym członkiem może być każdy Czytelnik, a nawet tylko sympatyk naszego miesięcznika.

Premia za wierność

Od razu zastrzegamy, że Klub Prenumeratorów „Łowca Polskiego” nie będzie w żadnym przypadku jedynie formalną strukturą, żadnym miejscem, z przynależności do którego nic nie wynika, poza ewentualnie tzw. prestiżem. Odwrotnie! Nasz Klub ma być dla prenumeratorów „Łowca” swoistą premią za wierność. Zakładamy, że członkostwo w nim będzie przynosić także konkretne korzyści. Ma dawać nie tylko satysfakcję z przynależności do ekskluzywnej grupy ludzi, ale też możliwość udziału w specjalnych imprezach „Łowca Polskiego”, dostęp do dodatkowych informacji, m.in. o specjalnych wyrobach i produktach „dla myśliwych”, ale przede wszystkim …wymierne zyski finansowe. Członkowie Klubu będą mieli obniżoną opłatę za prenumeratę na rok następny. Co jednak – naszym zdaniem – ważniejsze, chcemy, aby uzyskali oni m.in. unikalną możliwość ułatwionego i tańszego zakupu wielu produktów „specjalnie dla myśliwych”, ale nie tylko takich wyrobów, także wielu innych. Już pozyskujemy do naszej inicjatywy firmy, które jako tzw. Partnerzy Klubu Prenumeratorów „Łowca Polskiego” przygotują dla jego członków specjalne rabaty na swoje wyroby i oferowane towary.

W tym celu każdy z prenumeratorów „Łowca”, który wypełni formularz zgłoszeniowy, otrzyma specjalną plastykową Kartę Łowcy (jej graficzny wizerunek prezentujemy na tych stronach), z indywidualnym numerem członkowskim, pozwalającym na indywidualne zakupy po obniżonych cenach w sklepach naszych Partnerów.

Sprawdź ofertę sklepu internetowego "www.dobrewina.pl" w specjalnych cenach dla posiadaczy "Karty Łowcy"

Polecane przez „Łowca”

Wyższym poziomem w tej dziedzinie będzie zobowiązanie podejmowane przez Partnerów Klubu  do zaproponowania posiadaczom Karty Łowcy specjalnych limitowanych serii „myśliwskich”, z logo „Łowca Polskiego” lub napisem: Polecane przez „Łowca”.

Będą to towary oferowane dla członków naszego Klubu Prenumeratorów w wyjątkowych cenach. Tego typu produkty nie będą mogły być dostępne na tzw. wolnym rynku albo wcale, albo w podobnie niskich cenach jak dla naszych Czytelników. Będą ekskluzywne. Będą wyłącznie, albo przede wszystkim dla posiadaczy „Karty Łowca”.

Już teraz możemy zapowiedzieć, że poza rabatami w internetowo-wysyłkowym sklepie „Jedności Łowieckiej”, dzięki członkostwu w Klubie Prenumeratorów „Łowca Polskiego” będzie można z wysokimi rabatami kupować m.in. specjalne serie win myśliwskich, wybranych do konkretnych rodzajów dziczyzny i dzikiego ptactwa i potraw kuchni myśliwskiej, wyselekcjonowanych przez nas oraz wybitnych enologów (znawców wina) – czyli coś, czego w Polsce tak naprawdę jeszcze nie było.

Prowadzimy rozmowy z firmami samochodowymi, które przymierzają się do zaoferowania posiadaczom Karty Łowcy  unikalnych serii swoich samochodów, także aut terenowych, z wyposażeniem „specjalnie dla myśliwego”, np. z klatkami dla psów, wanienkami na krew zwierzyny itp. Także być może w wyjątkowych kolorach.

Jedna z firm branży skórzanej przygotuje dla członków „Klubu” propozycję zakupu akcesoriów  ze skóry w specjalnym pakiecie, z wyjątkową, superelegancką kolorystyką i jedynym w swoim rodzaju designer.

W przyszłości dołączą do grona Partnerów (finalizujemy takie rozmowy) m.in. sprzedawcy broni i akcesoriów myśliwskich, duże firmy ubezpieczeniowe, banki. Także wytwórcy odzieży myśliwskiej. 


Nasza kolekcja

„Łowiec” ma własny znak towarowy o nazwie Kolekcja Myśliwska „Łowiec Polski”. Towary z tym znakiem (m.in. wina łowieckie, ale już wkrótce także wyroby ze skóry) mają naszą, „Łowca”, gwarancję jakości.

Wielu naszych Czytelników musiało to zauważyć już wcześniej, zresztą pisaliśmy o tym przy okazji informacji o Klubie Prenumeratorów „Łowca Polskiego”. Stworzyliśmy nie tylko Klub Prenumeratorów. Równolegle budujemy serię różnego rodzaju produktów oznaczonych specjalnym logo (oficjalnie należałoby napisać: znakiem towarowym): Kolekcja Myśliwska „Łowiec Polski”.
Część Czytelników, a na pewno posiadacze Karty Łowcy, zapewne kojarzy już tę nazwę i logo. Widnieją one m.in. na etykietach kolekcji win łowieckich, które stworzyliśmy wspólnie z firmą Grand Cru. Graficzny symbol pieczęci lakowej z napisem Kolekcja Myśliwska „Łowiec Polski” będzie już niedługo widoczny także na innych produktach, m.in. serii wyrobów skórzanych dla myśliwych, w tym futerałów na broń, ładownic, pasów, ale także teczek. Myślimy o innych produktach, np. nożach, specjalnie wybranych latarkach, być może również urządzeniach GPS do wykorzystania w łowisku.
Chcemy poinformować Czytelników, że wspomniany znak jest naszą własnością, tj. własnością „Łowca Polskiego”. Odpowiednie procesy rejestracyjne już zostały uruchomione. Powstała kapituła przyznająca – wyjątkowe! – prawo do używania znaku Kolekcja Myśliwska „Łowiec Polski”, w skład której wszedł m.in. Grzegorz Russak, nie tylko wybitny znawca kuchni myśliwskiej, ale też człowiek o wielkim doświadczeniu w dziedzinie znaków towarowych.

Sprawdź towary w sklepie internetowym "Jedność Łowiecka" dostępne w specjalnych cenach dla posiadaczy "Karty Łowcy"

Nie jest to wyłącznie inicjatywa honorowa. Od sprzedaży każdego produktu opatrzonego takim znakiem Wydawnictwo „Łowiec Polski” będzie otrzymywać stosowną gratyfikację pieniężną, tzw. prowizję. W ten sposób pojawią się w naszej spółce dodatkowe środki, które zużyjemy na rozwój firmy, na tworzenie coraz lepszego „Łowca”, a także rozbudowę inicjatyw integrujących nasze myśliwskie środowisko. To, co w bilansie rocznym znajdzie się w rubryce „Zysk firmy”, przekazane zostanie na potrzeby ZG PZŁ i całego środowiska myśliwych w Polsce.
Dlatego zwracamy się do myśliwych – po pierwsze, sprawdzajcie, czy towary ze znakiem Kolekcja Myśliwska „Łowiec Polski” odpowiadają waszym oczekiwaniom i informujcie nas o tym. Po drugie, kupujcie takie produkty. Powinny one być przydatne właśnie nam – myśliwym – na polowaniu, ale również w życiu codziennym.

Redakcja

 

 


 

REGULAMIN PROGRAMU „KLUB PRENUMERATORA”

I. Postanowienia ogólne
1. Organizatorem programu „Klub Prenumeratora”, zwanego dalej „Klubem” jest „Łowiec Polski” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Nowy Świat 35.
2. Niniejszy Regulamin stanowi podstawę działania Klubu oraz określa prawa i obowiązki członków Klubu.
3. Treść regulaminu jest udostępniana w siedzibie Klubu oraz na stronie internetowej: www.lowiecpolski.pl
4. Klub przeznaczony jest dla prenumeratorów „Łowca Polskiego” (Z wyjątkiem członkowstwa VIP).
5. Decyzją zarządu Spółki mogą być przyjmowane do Klubu inne osoby - członkostwo VIP.
6. Administratorem danych osobowych zawartych w bazach danych osobowych Klubu jest „Łowiec Polski” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Nowy Świat 35.

II. Warunki członkowstwa w Klubie
1. Członek Klubu bierze udział w programie osobiście, jego członkowstwo nie podlega przeniesieniu na inną osobę.
2. Warunkiem przystąpienia do Klubu na ogólnych zasadach  jest:
a) Wykupienie co najmniej rocznej prenumeraty i utrzymanie jej w każdym roku obowiązywania ważności Karty Łowcy.
b) Wypełnienie w sposób kompletny i zgodny z prawdą deklaracji członkowskiej Klubu oraz przekazanie jej do „Łowca Polskiego”.
c) W wypadku nie odnowienienia prenumeraty organizator Klubu zastrzega sobie możliwość wykreślenia z bazy członkowskiej Klubu takiej osoby i tym samym utratę uprawnień do zniżek i rabatów.
3.  Do członkowstwa  w  Klubie uprawnione są osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat .
4. Członkowstwo w Klubie jest bezpłatne.
5. Członek klubu może w każdej chwili złożyć rezygnację z członkowstwa w Klubie.

III. Zniżki dla Klubowiczów
Klubowicz ma prawo korzystać ze zniżek na wybrane produkty w sklepie internetowym „Jedność Łowiecka” oraz u Partnerów Klubu.
Lista Partnerów Klubu dostępna jest na stronie internetowej „Łowca Polskiego”.

IV. Karta
1. Członkowstwo w Klubie  rozpoczyna się z chwilą nadania numeru i zarejestrowania w bazie danych deklaracji prenumeratora.
2. Członkowie klubu otrzymują Kartę Klubową, droga pocztową na adres podany w deklaracji członkowskiej.
3. Karta jest ważna od dnia wydania do daty ważności wytłoczonej na Karcie lub do terminu wskazanego przez organizatora.
4. Warunkiem ważności Karty jest przedłużenie prenumeraty „Łowca Polskiego” na kolejny rok.

V.  Dane członkowskie, ochrona danych i prywatność Klubowiczów.
1. Wszelkie dane dotyczące członkostwa oraz informacje przedstawione przez członka Klubu traktowane będą przez Organizatora programu w sposób zgodny z zasadami zawartymi w niniejszym Regulaminie.
2.Wypełniając i przekazując deklarację członkowską, członek Klubu:
   -wyraża zgodę na uczestnictwo w programie Klubu prenumeratora
   -akceptuje wszystkie postanowienia niniejszego Regulaminu
   -wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez Organizatora zawartych w formularzu  danych osobowych stosownie do informacji zawartych w formularzu
   -potwierdza autentyczność zawartych w formularzu zgłoszeniowym danych.
3. Wypełniając i przekazując deklaracje członkowską, członek Klubu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym przez Organizatora programu oraz partnerów Klubu. Dane osobowe będą przetwarzane w celach reklamowych i marketingowych. Członek Klubu jednocześnie zgodę na otrzymywanie ofert handlowych oraz korespondencji drogą tradycyjną jak i elektroniczną. Dane osobowe członka Klubu są chronione zgodnie z Ustawą oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).
4. Każdy członek Klubu ma możliwość wglądu i aktualizacji danych osobowych dotyczących jego osoby, a także prawo do usunięcia danych w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w Klubie.
5. Organizator programu może z własnej inicjatywy uzupełnić, sprostować lub też usunąć jakiekolwiek niepełne, niezgodne lub nieaktualne dane osobowe przechowywane w związku z działalnością Klubu.

VI. Inne postanowienia
1. Organizator ma w każdym czasie prawo do dokonania zmian, modyfikacji lub wycofania dostępu do usług Klubu, bez lub za wcześniejszym powiadomieniem oraz nie ponosząc za to odpowiedzialności, chyba że warunki i zasady dotyczące określonej usługi stanowią inaczej. Informacje o zmianach będą publikowane na stronie internetowej „Łowca Polskiego”.
2. Nieważność któregokolwiek z postanowień nie wyklucza stosowania pozostałych postanowień. W miejsce nieważnego postanowienia stosowany będzie ważny przepis, którego znaczenie jest najbliższe celom i efektom funkcjonowania niniejszych postanowień Regulaminu.
3. Niniejsze postanowienia Regulaminu nie wyłączają ani nie ograniczają ustawowych praw członka Klubu.

VII. Zmiany regulaminu
1. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 1 grudnia 2009 r.
2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie.

 

 

 

 
 
Copyright © by Łowiec Polski - Wszelkie prawa zastrzeżone
stat4u